אלף שיר לצפון - עדן תעופה - זה הזמן לטוס!
המסלולים שלנו:

אלף שיר לצפון
המסלולים שלנו:

אלף שיר לצפון
נתחיל את טיולנו במנחת המסוקים בראשון לציון. נטוס לתל אביב לאורך רצועת החוף היפה, נחלוף את יפו, ת"א, הרצליה ומעל נתניה וחדרה, נחצה מזרחה לכיוון צפון השרון ונטוס צפונה כאשר אנחנו חולפים מעל עמק יזרעאל, נביט אל הגלבוע לכיוון בית שאן, אחת מהערים העתיקות בישראל אשר נוסדה 4000 שנה לפני הספירה.

נמשיך בטיסה לכיוון צפון כאשר מימיננו הירדן, נחלוף מעל חמת גדר, נקודה המאגדת בתוכה את גבול ישראל ירדן וסוריה (משולש הגבולות). נטוס לאורך רמת הגולן כאשר מתחתינו הכנרת וקיבוצים הפזורים לאורך חופיה.

ננחת בתל בנטל, נערוך תצפית לעבר קונייטרה וסוריה, נשמע הסבר על מלחמת ששת הימים בגולן ונבקר באחד מהיקבים המצוינים של רמת הגולן לטעימות יין וארוחה קלה.

נמשיך בטיסתנו לכיוון הצפון, נחלוף מעל החולה לכיוון הגליל המערבי, נחלוף מעל העיר עכו, ננחת לאתנחתת קפה ובקלוואה בעכו ונמשיך לכיוון חיפה, נחצה את מפרץ חיפה המרהיב ביופיו, נחלוף מעל הגניים הבהאיים וכיפת הזהב, נהנה מיופיו של הר הכרמל, בדרכנו חזרה נטוס לאורך רצועת החוף ונחלוף מעל עתיקות קיסריה וחזרה דרך תל אביב למנחת ראשון לציון.

קיימת אפשרות לשדרג את בחירתכם עם תוספת אטרקציות מקומיות לארוך המסלול לבחירתכם. לפרטים ואפשרויות התייעצו עם נציגי המכירות שלנו.

רוצים לקבוע בעצמכם את מסלול הטיסה? טוסו על זה!

מתחשק לכם לקבוע בעצמכם את מסלול הטיסה? אין שום בעיה אנחנו כאן כדי לעזור. תרצו לעצור את הרכב בצד ושנחלץ אתכם מהפקקים? מתחשק לכם לטבול בים המלח ולחסוך את הדרך המיגעת ואת כל הפיתולים? התפנתה לכם שעה בלו"ז ורציתם לקפוץ לצהרים ברמת הגולן? אנחנו כאן כדי לשמוע אתכם. השאירו פרטים כאן בטופס, ונשמח לעזור ולהתאים עבורכם את חווית הטיסה המושלמת.

שם:
טלפון:
יעד טיסה מבוקש:
תוכן ההודעה:


אנא אפשרו עד 3 שעות לחזרת נציג מטעמינו במהלך השבוע.